با هامرز، خدمات متمایز را در بازار سرمایه تجربه کنید.افتتاح حساب

عضویت رسمی «هامرز» در فرابورس ایران

اخبار/اقتصاد کلان

دوشنبه 01 خرداد 1402

|

مطالعه 2 دقیقه

|

368 بازدید

عضویت رسمی «هامرز» در فرابورس ایران
coma_iconcoma_icon

شرکت کارگزاری هامرز پس از اخذ مجوز فعالیت از سازمان بورس، در اواخر اردیبهشت‌ ماه جاری به صورت رسمی به عضویت فرابورس ایران درآمد.

 

💢با عضویت رسمی «هامرز» جمع کارگزاران فرابورس 110تایی شد.

📌شرکت کارگزاری هامرز پس از اخذ مجوز فعالیت از سازمان بورس، در اواخر اردیبهشت‌ ماه جاری به صورت رسمی به عضویت فرابورس ایران درآمد و بدین ترتیب تعداد کارگزاری‌های فرابورسی به 110 عدد رسید.

به گزارش مدیریت ارتباطات فرابورس ایران، در مراسم گرامی‌داشت عضویت کارگزاری هامرز در فرابورس ایران، مهدی نجفی مدیرعامل این شرکت با اشاره به اینکه کارگزاری هامرز در سال 1401 موفق به اخذ موافقت اصولی از سازمان بورس شد، گفت: همچنین در شهریورماه 1401 با سرمایه 120 میلیارد تومانی مجوز تاسیس و در اردیبهشت امسال نیز مجوز فعالیت را از سازمان بورس اخذ کردیم.

گفتنی است پیش ازاین کارگزاری پویان در آذرماه سال 1401 به عنوان صد و نهمین کارگزار به عضویت فرابورس درآمد و بدین ترتیب پس از 12 سال عدم صدور مجوز کارگزاری و با رفع انحصار در این صنعت شاهد ورود کارگزاری‌ های جدید به بازار سرمایه هستیم.

جناب آقای دکتر مهدی نجفی، مدیریت محترم عامل شرکت کارگزاری هامرز، در خصوص ارائه خدمات این شرکت کارگزاری اظهار کرد: در این شرکت تمامی خدمات مربوط به معاملات در حوزه اوراق بهادار، بورس کالا و بورس انرژی ارائه می‌شود؛ ضمن آنکه مجوز عرضه و پذیرش به منظور خدمات به شرکت‌های متقاضی نیز داریم.

وی ادامه داد: در مجموعه هامرز، شرکت‌ های هم‌ گروه دیگری برای ارائه خدمات متنوع در حوزه‌ های مالی از جمله لیزینگ، سبدگردانی، بیمه زندگی و ... فعال هستند و به این واسطه پرتفوی کاملی از ابزارهای سرمایه‌ گذاری وجود دارد تا مشتریان بتوانند از مزیت‌ های سایر خدمات هامرز نیز استفاده کنند.

مدیرعامل کارگزاری هامرز با تاکید بر اینکه سهامداران این کارگزاری از بخش خصوصی و فعالان خوشنام بازار سرمایه با دو دهه سابقه فعالیت در نهادهای مالی هستند، افزود: به سهامداران اطمینان می‌دهیم که روند ارائه خدمات به مشتریان بهینه خواهد بود.

متن خبر 👇🏻👇🏻👇🏻
https://www.ifb.ir/News.aspx?id=17558
 


آخرین اخبار اقتصاد کلان

ارسال لایحه بودجه ۱۴۰۳ به مجلسارسال لایحه بودجه ۱۴۰۳ به مجلس

رئیس سازمان برنامه و بودجه با اعلام ارسال لایحه دولت در آخرین روز تصویب قانون در مجلس از تحویل این سند مهم اقتصادی در اولین جلسه بعد از تعطیلات مجلس خبر داد.

17 بازدید

مشاهده
درآمد مالیاتی ۱.۸ برابر درآمد نفتدرآمد مالیاتی ۱.۸ برابر درآمد نفت

درآمد مالیاتی ۱.۸ برابر درآمد نفت و با رشد ۵۰ درصدی پیش بینی شد.

25 بازدید

مشاهده
سهام بورسی وثیقه بانکی شد.سهام بورسی وثیقه بانکی شد.

دارایی‌های متعددی که افراد دارند و امکان وثیقه‌گذاری آن‌ها وجود نداشت، از امروز و با راه‌اندازی سامانه ست می‌تواند به صورت الکترونیک توسط...

25 بازدید

مشاهده
جزئیات جریمه ۲۵ بانک‌ بورسی و دولتیجزئیات جریمه ۲۵ بانک‌ بورسی و دولتی

تا ۱۵ آبان بر مبنای رأی تجدید نظر دادرسی انجام شده، ۲۶.۲ هزار میلیارد تومان جریمه برای بانک‌های متخلف...

20 بازدید

مشاهده
۱۶ بانک بورسی و دولتی جریمه شدند.۱۶ بانک بورسی و دولتی جریمه شدند.

۱۶ بانک‌ بورسی و دولتی متخلف، ۲۶.۲ هزار میلیارد تومان جریمه شدند.

42 بازدید

مشاهده
احتمال آزادسازی 10 میلیارد دلاراحتمال آزادسازی 10 میلیارد دلار

واشنگتن فری‌بیکن از احتمال موافقت امروز دولت آمریکا با دسترسی ایران به 10 میلیارد دلار از منابع مالی در عراق خبر داد.

38 بازدید

مشاهده
مجلس افزایش مالیات بر ارزش افزوده را رد کرد.مجلس افزایش مالیات بر ارزش افزوده را رد کرد.

مجلس در حالی هفته پیش با تصمیم دولت مبنی بر افزایش یک تا 10 درصدی مالیات بر ارزش افزوده در لایحه برنامه هفتم مخالفت کرد که...

29 بازدید

مشاهده