با هامرز، خدمات متمایز را در بازار سرمایه تجربه کنید.افتتاح حساب

about hummers

معرفی هامرز

کارگزاری هامرز با ارائه خدمات متمایز، نوین و پیشتاز بازار سرمایه، ارج نهادن به فرهنگ مشتری‌مداری و حل تمامی نیازهای سرمایه‌گذاران با جامعیت‌بخشی خدمات، تلاش کرده‌ است تا تجربه‌ای سریع و آسان را برای فعالین بازار سرمایه فراهم کند و هر آنچه در زمینه معاملات بورس، فرابورس، کالا، مشتقه و بورس انرژی، مورد نیاز سرمایه‌گذاران و فعالان بازار سرمایه است را در کمترین زمان برای آن‌ها مهیا کند تا تجربه خوشایندی را برای همه همراهان خود در بازار سرمایه خلق نماید. ارائه ابزارها و طرح‌هایی خاص، مانند "طرح آسایش"، "طرح معافیت کارمزد معاملات صندوق‌های هامرز"، "طرح خرید خودکار و اعتباری عرضه اولیه" و... با هدف ایجاد جذابیت، هوشمندسازی و کارآمدی بیشتر بازار سرمایه، هامرز را در زمره ممتازترین کارگزاری‌ها قرار داده. در هامرز علاوه بر تلاش برای دستیابی به اهداف اصلی کارگزاری، مهمترین رکن و اولین قدم، همدلی و همراهی با اعضای تیم است. معتقدیم که هیچ مرزی برای پیشرفت وجود ندارد و روزهای پیش‌رو، قدم‌های متوالی بر پله‌های پیشرفت خواهند بود. در اینجا همگی سرنشینان یک کشتی هستند و با تجربه و تخصص، با گذر از چالش‌‌‌ها، به سوی خلق ارزش و آرمان‌ها می‌شتابند.

ماموریت هامرز

کارگزاری هامرز با تمرکز بر ترویج بازار سرمایه، به منظور تسهیل توسعه اقتصادی و ثروت‌آفرینی، اقدام به ایجاد یک بستر حرفه‌ای و پویا برای تعاملات مالی می‌نماید. این ماموریت به ویژه بر توسعه و ترویج بازار سرمایه به‌عنوان بازاری قابل اعتماد، مولد و پایدار برای سرمایه‌گذاران تأکید دارد. کارگزاری هامرز با ارائه ساختارهای حرفه‌ای و ابزارهای نوین به سوی تحقق اهدف خود پیش می‌رود. خلق فضایی اطمینان‌بخش، به منظور ترویج بازار سرمایه و افزایش فرصت‌های سرمایه‌گذاری، همچنین ارائه پلتفرم‌های نوآورانه و جامع برای ساده‌سازی تعاملات مالی و مدیریت سرمایه آسان، بخشی از اهداف و ماموریت‌های کارگزاری هامرز است.

چشم‌انداز هامرز

کارگزاری هامرز مبتنی بر ارزش‌های اصلی خود یعنی نوآوری، شفافیت، و کیفیت در خدمات، به دنبال دستیابی به جایگاه برتری در میان کارگزاری‌ها و خدمات مالی است. تبدیل شدن نام "هامرز"، به نامی آشنا و برجسته، بخشی از چشم‌انداز این کارگزاری است که همگام با ارائه خدمات مالی با تأکید بر کیفیت و تجربه خوشایند مشتری رقم خواهد خورد. ایجاد و توسعه ارتباطات مستمر و موثر با مشتریان و سرمایه‌گذاران و متعهد به حضور به عنوان یک همراه قابل اعتماد در مسیر سرمایه‌گذاری و توسعه اقتصادی، خدماتی منحصربه‌فرد را که شایسته‌ی مشتریان هامرز است به آنان ارائه می‌کند.

تاریخچه کارگزاری هامرز

کارگزاری هامرز در تاریخ 5 شهریور 1401 به عنوان عضوی از گروه هامرز با سرمایه 1200 میلیارد ریال تاسیس شد؛ نزد اداره ثبت شرکت‌ها و موسسات غیرتجاری تهران به ثبت رسید و از تاریخ 1 مهر 1401، فعالیت خود را با 3 نیروی انسانی جهت اخذ مجوز فعالیت از سازمان بورس و اوراق بهادار آغاز کرد. از پاییز 1401، جذب و تکمیل نیروی انسانی بر اساس الزامات سازمان بورس در بخش‌های "امور مشتریان"، "فناوری اطلاعات"، "معاملات" و "مالی و اداری" اتفاق افتاد و در آبان ماه همین سال، کارگزاری اقدام به آماده‌سازی زیرساخت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری نمود. اقدامات اولیه لازم تا نیمه اول اسفند 1401 انجام شد و شرکت در 11 اردیبهشت 1402 مجوز را از سازمان بورس و اوراق بهادار دریافت کرد.

چرا هامرز ؟

  • پرداخت سود به مانده حساب
  • معافیت کارمزد معاملات صندوق‌های هامرز
  • خرید خودکار و اعتباری عرضه اولیه
  • سامانه‌های معاملاتی حرفه‌ای
  • باشگاه مشتریان