با هامرز، خدمات متمایز را در بازار سرمایه تجربه کنید.افتتاح حساب

بدون پرداخت پول، سود کن!

با طرح پاداش، در کارگزاری هامرز و بدون داشتن موجودی اولیه، تمامی عرضه اولیه‌های آتی، به صورت اعتباری برای شما خریداری خواهند شد. در صورتی که تمایل به نگهداری سهام خریداری شده داشته باشید، 2 روز کاری (ساعت 08:00 روز دوم) فرصت دارید تا نسبت به تسویه بدهی خود با کارگزاری اقدام کنید؛ در غیر این صورت، با فروش سهام خریداری شده توسط کارگزاری، سود یا زیان حاصل شده در حساب کاربری شما لحاظ خواهد شد.

variety

variety

چگونه می‌توان بدون پول سود کرد؟

طرح پاداش خرید خودکار عرضه اولیه هامرز به صورت اعتباری، به شما این امکان را می‌دهد تا از سود عرضه اولیه‌های پیش رو در بازار بورس، بدون اینکه نیازی به مانده حساب داشته باشید برخوردار شوید. برای سودآوری تنها کافیست نسبت به فعال شدن این طرح در حساب کاربری خودتان اقدام نمایید. علاوه بر این، شما امکان فعال‌سازی فروش خودکار را نیز دارید، تا در صورت عرضه صف خرید، به صورت خودکار عرضه اولیه شما به فروش برسد تا بتوانید حداکثر بازدهی را داشته باشید.

چرا طرح خرید خودکار عرضه اولیه برای شما لازم است؟

عرضه‌های اولیه عموما شامل سود می‌شوند و شما باید همیشه اطلاعیه‌های سازمان بورس، فرابورس و شبکه‌های خبری را تحت نظر داشته باشید تا از عرضه اولیه سهام با خبر شوید؛ با تایید این طرح دیگر نیازی نیست که شما برای خرید یا حتی فروش عرضه اولیه برنامه‌ریزی داشته باشید، زیرا ما تمامی عرضه‌های اولیه را برای شما خریداری می‌کنیم.

variety

مزیت‌های طرح پاداش:

  • خرید خودکار عرضه اولیه
  • خرید اعتباری
  • کاهش ریسک با فروش خودکار در صورت عرضه صف خرید
  • صرفه‌جویی در زمان

طرح پاداش را چگونه فعال کنیم؟

برای فعال‌سازی طرح پاداش یا خرید و فروش خودکار عرضه اولیه، ابتدا وارد سامانه معاملاتی خود شوید و سپس می‌توانید در حساب کاربری خود در سایت کارگزاری هامرز و بخش قراردادها، گزینه طرح خرید خودکار عرضه اولیه را انتخاب و فعال نمایید.

سوالات متداول