با هامرز، خدمات متمایز را در بازار سرمایه تجربه کنید.افتتاح حساب

طرح آسایش چیست و چگونه می‌تواند سرمایه شما را افزایش دهد؟

طرح آسایش هامرز، به شما این امکان را می‌دهد تا وجه نقدی که در حساب کارگزاری‌تان بلااستفاده مانده است را با سرمایه‌گذاری در صندوق درآمد ثابت نشان هامرز افزایش دهید؛ به نوعی با عضویت در این طرح، وجوه نقد شما به صورت خودکار وارد چرخه سرمایه‌گذاری می‌شود و می‌توانید سود روزشمار آن را در سبد دارایی‌های خود به صورت لحظه‌ای مشاهده کنید و لذت ببرید. این نوع سرمایه‌گذاری‌‌‌‌‌ تحت نظارت سازمان بورس انجام می‌شود و دارای ریسک پایین و بازده قابل قبولی است. در این طرح، مانده قابل برداشت شما در حساب معاملاتی نزد کارگزاری هامرز، در صندوق درآمد ثابت نشان هامرز سرمایه‌گذاری شده و بدون اینکه از قدرت خریدتان کم شود یا نقدینگی‌تان بلوکه شود، سود روز شمار برایتان محاسبه می‌گردد.

variety

variety

چرا طرح آسایش برای شما لازم است؟

معامله‌گران عمدتا با توجه به استراتژی‌های خود، در دوره‌‌‌هایی از بازار خارج می‌شوند و مدتی را برای ورود مجدد به بازار صبر می‌کنند. در شرایطی که از این طرح استفاده کنید، مانده حساب شما راکد نمی‌ماند و می‌توانید با خیالی آسوده تا فرا رسیدن زمانی مناسب برای خرید سهم منتظر بمانید. شما بدون اینکه واحدهای صندوق درآمد ثابت را خریداری کنید، در صندوق درآمد ثابت نشان هامرز سرمایه‌گذاری می‌کنید و این باعث می‌شود نقدینگی‌تان همیشه برای خرید یا برداشت در دسترس باشد. همیشه قرار نیست با خرید و فروش سهام به فکر سودآوری بود، زمان‌هایی که برنامه‌ای برای خرید و فروش ندارید، کافیست تا با بهره‌گیری از طرح آسایش، مانده حساب خود نزد کارگزاری هامرز را به صورت خودکار در صندوق نشان سرمایه‌گذاری کنید. با فعال‌سازی طرح آسایش، به طور میانگین 20 الی 25 درصد سود سالانه به صورت روزشمار به شما تعلق می‌گیرد که این میزان سود به صورت روزانه به سبد دارایی شما اضافه می‌گردد.

چرا طرح آسایش بهترین انتخاب است؟

برای انتقال نماد نشان هامرز از کارگزاری‌های دیگر بورس به هامرز (در صورت عدم بدهی)، می‌بایست در سامانه معاملاتی خود نزد کارگزاری هامرز، درخواست تغییر ناظر برای نماد نشان را ثبت فرمایید؛ در این شرایط حتی اگر شما در جای دیگری نیز نشان بخرید، با تغییر کارگزار ناظر، واحدهای نشان شما به هامرز منتقل خواهند شد. با بهره‌گیری از این مزیت منحصر به فرد، می‌توانید به راحتی و تنها با خرید نماد نشان، وجه نقد خود را از کارگزاری دیگری به کارگزاری هامرز انتقال دهید؛ که این موضوع باعث افزایش سرعت انتقال وجه نقد می‌شود و همچنین به محض انتقال نشان به کارگزاری هامرز، قدرت خرید شما به میزان داراییِ منتقل شده شارژ می‌گردد و صندوق نشان در کارگزاری هامرز برای شما حکم پول نقد را خواهد داشت. این امکانی که برای شما فراهم می‌شود، طرح آسایش را به بهترین انتخاب در بین طرح‌های ارزش‌افزایی به مانده حساب تبدیل می‌کند. شما به آسانی زدن یک دکمه، دسترسی دارید تا هر لحظه این طرح را فعال یا غیرفعال نمایید. با فعال‌سازی این طرح، مانده نقد شما نزد کارگزار، که معادل حداقل یک واحد صندوق نشان باشد، در طرح آسایش سرمایه‌گذاری می‌گردد.

variety

مزیت‌های طرح آسایش:

  • کم‌ریسک ترین نوع سرمایه‌گذاری
  • عدم ایجاد محدودیت برای خرید و فروش (سفارش‌گذاری)
  • عدم ایجاد محدودیت در برداشت وجه
  • محاسبه روزشمار سود
  • نمایش لحظه‌ای سود کسب شده
  • انتقال سریع وجه نقد بین کارگزاری‌ها با نشان
  • دسترسی سریع برای فعال یا غیرفعال‌سازی طرح

طرح آسایش هامرز را چگونه فعال کنیم؟

برای فعال‌سازی طرح آسایش، ابتدا وارد سامانه معاملاتی خود شوید و در بخش توافق‌نامه‌ها، بیانیه‌های ریسک را تایید کنید؛ سپس می‌توانید در حساب کاربری خود در سایت کارگزاری هامرز و بخش قراردادها، گزینه طرح آسایش را انتخاب و فعال نمایید.

سوالات متداول