با هامرز، خدمات متمایز را در بازار سرمایه تجربه کنید.افتتاح حساب

هامرز کارت؛ برداشت وجه در لحظه

ارائه خدمات بانکی نوین در پلتفرم آنلاین و جامعی که کارگزاری هامرز، تحت عنوان هامرز کارت خلق کرده است، از مهم‌ترین تحولات این کارگزاری بوده. در این امکانی که در نظر گرفته شده، تمامی امکانات پیرامون: پرداخت، انتقال و... به طور گسترده قابل انجام است و مشتریان می‌توانند با هامرز کارت، از مانده حساب خود نزد کارگزاری به صورت آنی برداشت نمایند. این اتفاق شگفت‌انگیز، به مشتریان کمک می‌کند تا از هر ابزار دیگری برای عملیات بانکی خود بی‌نیاز شوند و بانک و کارگزاری خود را در یک جا داشته باشند، تا وجه نقدشان هم آماده‌ی سرمایه‌گذاری در بازار سرمایه باشد و هم قابلیت برداشت آنی داشته باشد.

variety

variety

چرا هامرز کارت بهترین انتخاب است؟

با بهره‌گیری از هامرز کارت، دیگر نیازی به استفاده از سامانه‌های جداگانه برای انجام تراکنش‌های بانکی نیست. مشتریان با مراجعه به پنل کاربری هامرز، می‌توانند به بخش‌های مختلفی مانند "اطلاعات حساب"، "صورت‌حساب"، "انتقال وجه" و... دسترسی داشته باشند. آنان با استفاده از هامرز کارت، می‌توانند به راحتی از مانده حساب خود نزد کارگزاری برداشت آنی داشته باشند و این امر، فعالیت در بازار سرمایه را برای سرمایه‌گذاران آسان‌تر و سریع‌تر می‌کند. کارگزاری هامرز با ارائه این خدمات، به دنبال آن است تا تجربه مشتریان خود را بهبود داده؛ به آن‌ها در انجام سریع‌ تراکنش‌های بانکی کمک کرده و فعالیت در بازار سرمایه را برایشان لذت‌بخش‌تر کند.

مزیت‌های هامرز کارت:

  • برداشت وجه آنی از کارگزاری
  • واریز وجه آنی به کارگزاری
  • متصل به شتاب
  • امکان انتقال وجه با انواع روش‌ها

نحوه دریافت هامرز کارت به چه صورت است؟

مشتریان می‌بایست برای دریافت هامرز کارت، به حساب کاربری خود در سایت کارگزاری هامرز وارد شده و با مراجعه به بخش "هامرز کارت"، مراحل ثبت نام خود را تکمیل کنند.

سوالات متداول