با هامرز، خدمات متمایز را در بازار سرمایه تجربه کنید.افتتاح حساب

راهنمای پنل های معاملاتی

راهنمای پنل معاملاتی آنلاین (اکسیر)

سامانه معاملات بر خط اکسیر با معماری نوین و ویژگی های منحصر به فرد در راستای تحقق نیازهای کاربران آنلاین و همگام با افق های پیش روی بازار سرمایه کشور توسط شرکت رایان هم افزا طراحی و به بازار معرفی شد. در این فایل راهنما با قابلیت ها و ویژگی های این سامانه بیشتر آشنا خواهید شد.

online trading panel (Elixir)

offline panel

راهنمای پنل آفلاین

با سامانه معاملات آفلاین، می توانید حتی در خارج از ساعات معاملات و به صورت آفلاین نسبت به ثبت سفارش، واریز و برداشت وجه، تغییر کارگزار ناظر و مشاهده گردش حساب اقدام نمایید. در این فایل راهنما با قابلیت ها و ویژگی های این سامانه بیشتر آشنا خواهید شد.

راهنمای رایان همراه

با اپلیکیشن رایان همراه، شما از طریق تلفن همراه دارای سیستم عامل اندروید خود می توانید به سامانه معاملات بر خط کارگزاری به صورت سیار دسترسی داشته و امکان ورود به اپلیکیشن با همان نام کاربری و رمزعبور دسترسی به سامانه معاملات بر خط کارگزاری فراهم می باشد. در این فایل راهنما با قابلیت ها و ویژگی های این اپلیکیشن بیشتر آشنا خواهید شد.

ryan along

online transactions

رویه های انجام معاملات بر خط و شرایط و مخاطرات:

بر اساس ماده 24 دستورالعمل اجرایی معاملات بر خط، رویه های انجام معاملات بر خط و شرایط و مخاطرات این نوع معاملات در این فایل قابل مطالعه می باشد.