با هامرز، خدمات متمایز را در بازار سرمایه تجربه کنید.افتتاح حساب

پرداخت بدون محدودیت در درگاه‌های پذیره‌نویسی الکترونیکی حق تقدم

اخبار/بورس اوراق بهادار

سه‌شنبه 01 اسفند 1402

|

مطالعه 2 دقیقه

|

154 بازدید

پرداخت بدون محدودیت در درگاه‌های پذیره‌نویسی الکترونیکی حق تقدم
coma_iconcoma_icon

در راستای تسهیل خدمت‌رسانی به سهامداران بازار سرمایه، قابلیت پرداخت بیش از ۱۰۰ میلیون تومان در درگاه‌های پذیره‌نویسی الکترونیکی حق تقدم فراهم شد.

به گزارش هامرز، مدیر سامانه‌های خدمات ارزش افزوده سپرده‌گذاری مرکزی گفت: در راستای تسهیل خدمت‌رسانی به سهامداران بازار سرمایه، قابلیت پرداخت بیش از ۱۰۰ میلیون تومان در درگاه‌های پذیره‌نویسی الکترونیکی حق تقدم فراهم شد.
نیما قجری با اشاره به افزایش قابلیت پرداخت در درگاه‌های پذیره‌نویسی الکترونیکی حق تقدم، اظهار داشت: با پیگیری‌های سازمان بورس و اوراق بهادار، شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه و با همکاری بانک مرکزی و شرکت شبکه الکترونیکی پرداخت کارت (شاپرک) امکان واریز مبالغ بیش از ۱۰۰ میلیون تومان برای همه سهامدارن حقیقی و حقوقی جهت مشارکت در فرآیند پذیره‌نویسی آنلاین از طریق درگاه ذینفعان بازار سرمایه فراهم شد.
وی اظهار داشت: از این پس سهامداران بازار سرمایه می‌توانند بدون مراجعه حضوری به بانک‌ها برای واریز این مبالغ با کارت‌هایی که متعلق به خودشان است، اقدام به مشارکت در پذیره‌نویسی حق تقدم کنند.
قجری خاطرنشان کرد: سهامداران با مراجعه به درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه و ورود به داشبورد «پذیره‌نویسی سهامدار» می‌توانند اطلاعات پذیره‌نویسی حق‌تقدم و میزان مطالبات و حق تقدم تعلق گرفته خود را مشاهده و در صورت نیاز مبالغ خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.
مدیر سامانه‌های خدمات ارزش افزوده شرکت سپرده‌گذاری مرکزی گفت: ۵۰ ناشر از ابتدای امسال پذیره‌نویسی الکترونیکی حق تقدم خود را از طریق درگاه یکپارچه ذینفعان بازار سرمایه عملیاتی کرده‌اند که به نظر می‌رسد با افزایش قابلیت پرداخت در درگاه‌های این سامانه شاهد افزایش مشارکت ناشران و سهامداران در افزایش سرمایه‌ها باشیم.
 


آخرین اخبار بورس اوراق بهادار

95 درصد بورس منفی شد!95 درصد بورس منفی شد!

در جریان عقب‌نشینی تمام‌عیار و ترس سهامداران از آینده، 95 درصد از نمادها با کاهش قیمت تا 7 درصدی مواجه شدند.

3 بازدید

مشاهده
وعده بهبود نقدشوندگی کارگزارانوعده بهبود نقدشوندگی کارگزاران

درباره ارتباط مالی بین شرکت‌های کارگزاری با صندوق توسعه بازار، تصمیماتی با توجه به بررسی‌های کانون کارگزاران و بخش بازار، گرفته شده که...

18 بازدید

مشاهده
بورس، محلی برای تامین نقدینگی بنگاه‌های اقتصادیبورس، محلی برای تامین نقدینگی بنگاه‌های اقتصادی

بازار سرمایه می‌تواند در افزایش تولید و اتمام پروژه‌های نیمه تمام در کشور کمک‌کننده باشد.

33 بازدید

مشاهده
برنامه‌های سازمان بورس برای شرکت‌هابرنامه‌های سازمان بورس برای شرکت‌ها

تهیه نمونه گزارش تفسیری مدیریت، تدوین دستورالعمل امتیازدهی به ناشران و اصلاح دستورالعمل‌های پذیرش در بورس و فرابورس از جمله اقداماتی بود که انجام شد.

41 بازدید

مشاهده
تقسیم دارایی سهام عدالت متوفیانتقسیم دارایی سهام عدالت متوفیان

سامانه میراث برای وراث متوفیان سهام عدالت راه‌اندازی شد تا انتظار ۱۸ ساله وراث برای تقسیم دارایی متوفیان به پایان برسد.

42 بازدید

مشاهده
درخواست بررسی کاهش اعتبار کارگزاری‌هادرخواست بررسی کاهش اعتبار کارگزاری‌ها

اکثر بانک‌های طرف قرارداد کارگزاری‌ها نظیر سامان، تجارت، شهر، ملی و پارسیان به صورت ناگهانی اقدام به توقف تخصیص یا کاهش اعتبار اعطایی به کارگزاری‌ها کرده و...

81 بازدید

مشاهده
اختلال هسته معاملاتی فرابورساختلال هسته معاملاتی فرابورس

بروز مشکل در تجهیزات سخت‌افزاری زیرساخت سامانه فرابورس، علت اصلی توقف معاملات این بورس شد که پس از شناسایی مشکل، تیم فنی مشغول رفع آن است.

78 بازدید

مشاهده