با هامرز، خدمات متمایز را در بازار سرمایه تجربه کنید.افتتاح حساب

اعلام میزان سود نقدی واریزی به سهامداران

اخبار/بورس اوراق بهادار

دوشنبه 26 تیر 1402

|

مطالعه 1 دقیقه

|

73 بازدید

اعلام میزان سود نقدی واریزی به سهامداران
coma_iconcoma_icon

به گزارش شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، بیش از 1,703 میلیارد تومان سود به حساب سهامداران از طریق سامانه سجام، واریز شد.

به گزارش شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه، بیش از 1,703 میلیارد تومان سود به حساب سهامداران از طریق سامانه سجام، واریز شد. 

با توجه به اعلام شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه در خصوص واریز سود جاری و سنواتی سهامداران در هفته سوم تیر، 16 ناشر، سود جاری و 2 ناشر، سود سنواتی را به سهامداران واریز کردند.

دو شرکت «سرامیک‌های‌صنعتی‌اردکان و بانک آینده» چیزی حدود 2 میلیارد و 837 میلیون تومان سود سنواتی را به 60 هزار و 660 سهامدار، از طریق سامانه جامع اطلاعات مشتریان، پرداخت کردند. اما 16 ناشر سود جاری کدام شرکت‌ها بودند؟

«توسعه‌ سامانه‌های ‌نرم‌ افزاری ‌نگین، تولیدات ‌پتروشیمی ‌قائد بصیر، توسعه‌ سرمایه‌ و صنعت‌غدیر، بیمه ‌اتکایی‌تهران ‌رواک، فرآورده‌های ‌تزریقی، لیزینگ ‌خودرو غدیر، سیمان‌ سفیدنی‌ریز، آهن ‌و فولاد ارفع، پتروشیمی‌ مارون، پتروشیمی‌ شازند، بیمه ‌پاسارگاد، سیمان ‌دورود، قند مرودشت، شهد، نفت‌ پارس و چادرملو» 16 شرکتی بودند که چیزی حدود 1701 میلیارد و 313 میلیون سود سنواتی را به 561 هزار و 443 از طریق سامانه‌های سمات و سجام واریز کردند.


آخرین اخبار بورس اوراق بهادار

بلاتکلیفی فعالان بازار سرمایهبلاتکلیفی فعالان بازار سرمایه

بازار سهام با نوسان محدودِ شاخص در حوالی کانال دو میلیون واحدی همراه شده...

9 بازدید

مشاهده
فراخوانی شرکت‌ها برای تجدید ارزیابی داراییفراخوانی شرکت‌ها برای تجدید ارزیابی دارایی

با هدف همگرایی و نزدیک‌تر شدن ارزش بازار سهام و ارزش ذاتی شرکت‌ها از طریق انجام افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها...

14 بازدید

مشاهده
واریز وجه به کارگزاری بدون محدودیتواریز وجه به کارگزاری بدون محدودیت

فعالین بازار سرمایه، بدون محدودیت مبلغ تراکنش می‌توانند تنها از محل کارت بانکی متعلق به خود، وجوه را به حساب کارگزاری‌ها واریز کنند.

51 بازدید

مشاهده
تغییر دامنه نوسان و تاسیس بورس بین‌المللتغییر دامنه نوسان و تاسیس بورس بین‌الملل

مجید عشقی در نشست تخصصی با مدیران و فعالان اقتصادی با موضوع تامین مالی مناطق آزاد از طریق بازار سرمایه در نمایشگاه کیش اینوکس، گفت...

45 بازدید

مشاهده
جزئیات فرآیند انتقال سهام عدالت متوفیان به وراثجزئیات فرآیند انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث

برای انتقال سهام عدالت افراد فوت ‌شده در یک فرایند همکاری بین قوه قضائیه، سازمان ثبت احوال، سازمان بورس و شرکت سپرده‌گذاری مرکزی قرار شده است...

77 بازدید

مشاهده
واریز سود سهام عدالت تا آخر آذرواریز سود سهام عدالت تا آخر آذر

زمان واریز سود بیش از 49 میلیون دارنده سهام عدالت قطعا تا پایان آذر خواهد بود...

74 بازدید

مشاهده
ضریب اعتباری خرید سهام از 60% به 65% افزایش یافت.ضریب اعتباری خرید سهام از 60% به 65% افزایش یافت.

سازمان بورس در تصمیمی جدید، اقدام به افزایش ضریب اعتباری از 60 به 65 درصد کرد تا شاید کمک و مرهمی باشد بر بازار سهام آشفته!

82 بازدید

مشاهده