با هامرز، خدمات متمایز را در بازار سرمایه تجربه کنید.افتتاح حساب

واریز سود سهام عدالت تا آخر آذر

اخبار/بورس اوراق بهادار

سه‌شنبه 09 آبان 1402

|

مطالعه 1 دقیقه

|

175 بازدید

واریز سود سهام عدالت تا آخر آذر
coma_iconcoma_icon

زمان واریز سود بیش از 49 میلیون دارنده سهام عدالت قطعا تا پایان آذر خواهد بود...

به گزارش هامرز، مهدی سعادتی، وعده داد: زمان واریز سود بیش از 49 میلیون دارنده سهام عدالت قطعا تا پایان آذر خواهد بود و طی آن برخی سهامداران تحت پوشش بین یک تا دو میلیون تومان و برخی دیگر هم ۴۰۰ تا ۶۰۰ هزار تومان دریافت خواهند کرد.
براساس این گزارش، پیش از این اعلام شده بود سود سال جاری دارندگان سهام عدالت یک میلیون تومانی، دو میلیون تومان خواهند بود و دارندگان سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی هم یک میلیون تومانی سود خواهند گرفت.
طبق گفته مجید عشقی رئیس سازمان بورس، شرکت‌های حاضر در سبد سهام عدالت به تدریج و با اختلاف چند ماهه اقدام به واریز سود می‌کنند ولی مشابه سال گذشته در آذر، سود سهام عدالت پرداخت خواهد شد.
در حالی سال گذشته، سود سهام عدالت در دو مرحله ۳۰ آذر تا سوم دی و ۲۵ اسفند واریز شد که 12 شرکت از 43 شرکت حاضر در سبد سهام عدالت در مهلت مقرر، حاضر به واریز سود سهام عدالت نشدند و با اخطار سازمان بورس مواجه شدند.
این گروه شامل پالایشگاه بندرعباس، پالایشگاه شیراز، پالایشگاه تبریز، پالایشگاه لاوان، پتروشیمی مارون، آلومینیوم ایران، فجر انرژی خلیج فارس، فولاد آلیاژی ایران، سیمان داراب، فولاد مبارکه، گل گهر و ایران ترانسفو بودند.
همچنین شرکت‌های ایران‌خودرو، سایپا، بیمه دانا و کارخانجات مخابراتی ایران هم، سودی برای تقسیم نداشتند.
 


آخرین اخبار بورس اوراق بهادار

پرداخت بدون محدودیت در درگاه‌های پذیره‌نویسی الکترونیکی حق تقدمپرداخت بدون محدودیت در درگاه‌های پذیره‌نویسی الکترونیکی حق تقدم

در راستای تسهیل خدمت‌رسانی به سهامداران بازار سرمایه، قابلیت پرداخت بیش از ۱۰۰ میلیون تومان در درگاه‌های پذیره‌نویسی الکترونیکی حق تقدم فراهم شد.

80 بازدید

مشاهده
عرضه پروژه‌های مناطق آزاد در بورسعرضه پروژه‌های مناطق آزاد در بورس

برای ورود مناطق آزاد به بورس، مذاکراتی انجام شده و میز مشترکی شکل گرفته تا پروژه‌های سرمایه‌گذاری این نقاط به صورت صندوق یا شرکت پروژه در بازار سرمایه عرضه شود.

80 بازدید

مشاهده
تسهیل جذب نقدینگی صنایع با اوراق بدهیتسهیل جذب نقدینگی صنایع با اوراق بدهی

به سبب افزایش حجم تقاضا، موانع و نوع بهره‌مندی از ابزارها، تامین مالی بحث چندوجهی به حساب می‌آید.

60 بازدید

مشاهده
درخواست ابطال مصوبه جدید بورسدرخواست ابطال مصوبه جدید بورس

شکایت دو وکیل بابت مغایرت مصوبه جدید بورس به دیوان عدالت و درخواست ابطال

68 بازدید

مشاهده
۵۰ شرکت در صف ورود به بورس۵۰ شرکت در صف ورود به بورس

از دی سال گذشته 50 شرکت در صف ورود به بورس هستند و جلسات هیات پذیرش بصورت فوق‌العاده برگزار می‌شود.

52 بازدید

مشاهده
تغییر زمان‌بندی انتقال سهام عدالت متوفیان به وراثتغییر زمان‌بندی انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث

سامانه میراث برای متوفیان سال‌های ۱۳۸۴ تا ۳۱ تیرماه ۱۳۹۹ سهام عدالت بازگشایی شده تا فرایند انتقال سهام به وراث تسریع یابد.

61 بازدید

مشاهده
مانعی برای عرضه اولیه سهام بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی نیست.مانعی برای عرضه اولیه سهام بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی نیست.

مانع جدی برای عرضه اولیه سهام پالایشگاه ستاره خلیج فارس در بورس وجود ندارد و با ورود به بازار سرمایه ضمن شفاف‌ شدن فرآیندهای مالی...

71 بازدید

مشاهده