با هامرز، خدمات متمایز را در بازار سرمایه تجربه کنید.افتتاح حساب

فعال بودن همزمان هر دو سایت جدید و قدیم tsetmc.com

اخبار/بورس اوراق بهادار

سه‌شنبه 02 خرداد 1402

|

مطالعه 2 دقیقه

|

455 بازدید

فعال بودن همزمان هر دو سایت جدید و قدیم tsetmc.com
coma_iconcoma_icon

مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس: برای آنکه کاربران سایت tsetmc.com حق انتخاب بیشتری داشته باشند، روی سایت، تب جدیدی ایجاد کردیم که از طریق این تب، امکان دسترسی به سایت قدیم را داشته باشند.

روح الله دهقان مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس درخصوص تغییرات ایجاد شده در سایت tsetmc.com بیان کرد: پیرو مواردی که روز گذشته مطرح شد، برای آنکه کاربران سایت tsetmc.com حق انتخاب بیشتری داشته باشند، روی سایت، تب جدیدی ایجاد کردیم که از طریق این تب، امکان دسترسی به سایت قدیم را داشته باشند. ضمن اینکه از طریق آدرس old.tsetmc.com نیز امکان دسترسی به سایت قدیم و اطلاعات با ظاهر قبلی وجود دارد.

مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس گفت: البته به کاربران توصیه می شود به سایت جدید tsetmc نیز مراجعه و نظرات خود را به ما منتقل کنند تا این سایت ارتقا پیدا کند؛ چرا که قاعدتاً توسعه‌ های جدید روی سایت جدید انجام شده و سایت قدیم، در وضعیت موجود حفظ خواهد شد.

وی در پاسخ به انتقاداتی که "چرا بهره‌ برداری از سایت جدید به بعد از تایم بازار موکول نشده" اضافه کرد: حدود یکسال است که سایت جدید در تایم‌های خلوت‌ تر آزمایش می‌ شود و این پیشنهاد که عملیات آزمایش سایت جدید بعد از بازار موکول شود، در این یکسال بارها انجام شده و تلاش کرده‌ ایم ایراداتی که قابل مشاهده بوده، بر طرف شود. ولی از ابتدای هفته جاری، بار بیشتری به سایت جدید ارسال شده که مراجعات بیشتری داشته باشد. قاعدتاً در سایت جدید ایراداتی وجود دارد که با مراجعات بیشتر، ایرادات نمایان شده و برطرف می‌ گردد.

مدیرعامل شرکت مدیریت فناوری بورس در ادامه اظهار کرد: افزونه‌ هایی که از داده‌ های سایت tsetmc.com برای استخراج اطلاعات استفاده می‌ کردند، کماکان می‌ توانند از سایت قدیم استفاده کنند. ضمن اینکه تلاش می‌ کنیم با توسعه دهنده‌ های این افزونه‌ ها هم تماس بگیریم و آن‌ ها را راهنمایی کنیم که از سایت جدید استفاده کنند تا این مشکل هم برطرف شود. همچنین به زودی روی سایت جدید، بخشی برای ارسال پیام ایجاد خواهیم کرد تا کاربران سایت بتوانند به‌ طور مستقیم نظرات خود را برای ما ارسال کنند.


آخرین اخبار بورس اوراق بهادار

بلاتکلیفی فعالان بازار سرمایهبلاتکلیفی فعالان بازار سرمایه

بازار سهام با نوسان محدودِ شاخص در حوالی کانال دو میلیون واحدی همراه شده...

10 بازدید

مشاهده
فراخوانی شرکت‌ها برای تجدید ارزیابی داراییفراخوانی شرکت‌ها برای تجدید ارزیابی دارایی

با هدف همگرایی و نزدیک‌تر شدن ارزش بازار سهام و ارزش ذاتی شرکت‌ها از طریق انجام افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها...

14 بازدید

مشاهده
واریز وجه به کارگزاری بدون محدودیتواریز وجه به کارگزاری بدون محدودیت

فعالین بازار سرمایه، بدون محدودیت مبلغ تراکنش می‌توانند تنها از محل کارت بانکی متعلق به خود، وجوه را به حساب کارگزاری‌ها واریز کنند.

51 بازدید

مشاهده
تغییر دامنه نوسان و تاسیس بورس بین‌المللتغییر دامنه نوسان و تاسیس بورس بین‌الملل

مجید عشقی در نشست تخصصی با مدیران و فعالان اقتصادی با موضوع تامین مالی مناطق آزاد از طریق بازار سرمایه در نمایشگاه کیش اینوکس، گفت...

45 بازدید

مشاهده
جزئیات فرآیند انتقال سهام عدالت متوفیان به وراثجزئیات فرآیند انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث

برای انتقال سهام عدالت افراد فوت ‌شده در یک فرایند همکاری بین قوه قضائیه، سازمان ثبت احوال، سازمان بورس و شرکت سپرده‌گذاری مرکزی قرار شده است...

77 بازدید

مشاهده
واریز سود سهام عدالت تا آخر آذرواریز سود سهام عدالت تا آخر آذر

زمان واریز سود بیش از 49 میلیون دارنده سهام عدالت قطعا تا پایان آذر خواهد بود...

74 بازدید

مشاهده
ضریب اعتباری خرید سهام از 60% به 65% افزایش یافت.ضریب اعتباری خرید سهام از 60% به 65% افزایش یافت.

سازمان بورس در تصمیمی جدید، اقدام به افزایش ضریب اعتباری از 60 به 65 درصد کرد تا شاید کمک و مرهمی باشد بر بازار سهام آشفته!

82 بازدید

مشاهده