با هامرز، خدمات متمایز را در بازار سرمایه تجربه کنید.افتتاح حساب

فراخوانی شرکت‌ها برای تجدید ارزیابی دارایی

اخبار/بورس اوراق بهادار

یکشنبه 05 آذر 1402

|

مطالعه 2 دقیقه

|

93 بازدید

فراخوانی شرکت‌ها برای تجدید ارزیابی دارایی
coma_iconcoma_icon

با هدف همگرایی و نزدیک‌تر شدن ارزش بازار سهام و ارزش ذاتی شرکت‌ها از طریق انجام افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها...

به گزارش هامرز، امیرمهدی صبایی مدیر نظارت بر بورس‌های سازمان بورس با اشاره به وظایف و اختیارات هیات‌مدیره مبنی بر اتخاذ تدابیر ضروری و انجام اقدامات لازم به منظور حمایت از حقوق و منافع سرمایه‌گذاران در بازار سرمایه، اعلام کرد: در این راستا و بر اساس ماده دو این قانون با هدف ساماندهی حفظ و توسعه بازار شفاف، منصفانه و کارای اوراق بهادار و به منظور نظارت بر حسن اجرای این قانون، سازمان در نظر دارد از ظرفیت‌های قانونی موجود مبنی بر حمایت از حقوق و منافع سرمایه‌گذاران استفاده کرده و با هدف همگرایی و نزدیک‌تر شدن ارزش بازار سهام و ارزش ذاتی شرکت‌ها با دنبال کردن بسترهای قانونی از طریق انجام افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها به این مهم دست یابد.

لذا از مدیران عامل شرکت‌های هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه، ملی مس، شستا، تاپیکو، نفت و گاز پارسیان، سرمایه‌گذاری غدیر، سرمایه‌گذاری امید، سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات، سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی، سرمایه‌گذاری کشتیرانی، مخابرات، سرمایه‌گذاری صدر تامین، ارتباطات سیار ایران، سرمایه‌گذاری دارویی تامین، سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی، سرمایه‌گذاری ملی، سیمان فارس و خوزستان، سرمایه‌گذاری سیمان تامین، هلدینگ دارو پخش، گروه دارویی برکت، توسعه صنایع بهشهر، سرمایه‌گذاری البرز، البرز دارو، سرمایه‌گذاری شفادارو و گروه سرمایه‌گذاری مسکن، دعوت به عمل می‌آید تا در جلسه‌ای که به منظور هم‌اندیشی در این خصوص شنبه ۱۱ آذر در ساختمان مطهری تشکیل می‌شود حضور به هم رسانند.
 


آخرین اخبار بورس اوراق بهادار

پرداخت بدون محدودیت در درگاه‌های پذیره‌نویسی الکترونیکی حق تقدمپرداخت بدون محدودیت در درگاه‌های پذیره‌نویسی الکترونیکی حق تقدم

در راستای تسهیل خدمت‌رسانی به سهامداران بازار سرمایه، قابلیت پرداخت بیش از ۱۰۰ میلیون تومان در درگاه‌های پذیره‌نویسی الکترونیکی حق تقدم فراهم شد.

80 بازدید

مشاهده
عرضه پروژه‌های مناطق آزاد در بورسعرضه پروژه‌های مناطق آزاد در بورس

برای ورود مناطق آزاد به بورس، مذاکراتی انجام شده و میز مشترکی شکل گرفته تا پروژه‌های سرمایه‌گذاری این نقاط به صورت صندوق یا شرکت پروژه در بازار سرمایه عرضه شود.

82 بازدید

مشاهده
تسهیل جذب نقدینگی صنایع با اوراق بدهیتسهیل جذب نقدینگی صنایع با اوراق بدهی

به سبب افزایش حجم تقاضا، موانع و نوع بهره‌مندی از ابزارها، تامین مالی بحث چندوجهی به حساب می‌آید.

60 بازدید

مشاهده
درخواست ابطال مصوبه جدید بورسدرخواست ابطال مصوبه جدید بورس

شکایت دو وکیل بابت مغایرت مصوبه جدید بورس به دیوان عدالت و درخواست ابطال

68 بازدید

مشاهده
۵۰ شرکت در صف ورود به بورس۵۰ شرکت در صف ورود به بورس

از دی سال گذشته 50 شرکت در صف ورود به بورس هستند و جلسات هیات پذیرش بصورت فوق‌العاده برگزار می‌شود.

52 بازدید

مشاهده
تغییر زمان‌بندی انتقال سهام عدالت متوفیان به وراثتغییر زمان‌بندی انتقال سهام عدالت متوفیان به وراث

سامانه میراث برای متوفیان سال‌های ۱۳۸۴ تا ۳۱ تیرماه ۱۳۹۹ سهام عدالت بازگشایی شده تا فرایند انتقال سهام به وراث تسریع یابد.

61 بازدید

مشاهده
مانعی برای عرضه اولیه سهام بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی نیست.مانعی برای عرضه اولیه سهام بزرگترین پالایشگاه میعانات گازی نیست.

مانع جدی برای عرضه اولیه سهام پالایشگاه ستاره خلیج فارس در بورس وجود ندارد و با ورود به بازار سرمایه ضمن شفاف‌ شدن فرآیندهای مالی...

71 بازدید

مشاهده