hummers broker Logo

بدون پرداخت پول، سود کن!!

کارگزاری هامرز در طرح پاداش، امکان خرید و فروش خودکار عرضه اولیه را برای مشتریان خود فراهم کرده است. با این طرح، شما می‌توانید بدون نیاز به شارژ حساب و تنها با ثبت نام و داشتن حساب کاربری، به راحتی در تمامی عرضه اولیه‌های آتی شرکت کنید و به صورت اعتباری سهام عرضه شده را خریداری نمایید؛ برای این کار فقط کافیست پس از ثبت نام در کارگزاری هامرز، در پنل کاربری خود، طرح پاداش را فعال کنید. همچنین با فعال‌سازی فروش خودکار طرح پاداش، به محض ریختن صف خرید، سهام خریداری شده به فروش می‌رسد تا شما با به حداقل رساندن ریسک سرمایه‌گذاری، حداکثر سود را از رشد عرضه اولیه بگیرید. با هامرز، خدمات متمایز را در بازار سرمایه تجربه کنید.

cash desk

عملکرد عرضه‌ اولیه‌های قبلی در طرح پاداش

عرضه اولیه داتام:

  • 52% بازدهی برای مشتریان
  • 740،751 ریال سود بدون پرداخت پول
  • تاریخ عرضه: 6 دی 1402

عرضه اولیه نخریس:

  • 32% بازدهی برای مشتریان
  • 560،028 ریال سود بدون پرداخت پول
  • تاریخ عرضه: 11 دی 1402

درخواست تماس

captcha image

همواره پاسخگوی شما هستیم.


پرسش و پاسخ

1 - آیا در خرید خودکار عرضه اولیه، احتمال ضرر نیز وجود دارد؟

روند عرضه‌ اولیه‌ها در روزهای ابتدایی معمولا صعودی است و با افزایش قیمت سهام خریداری شده در روزهای ابتدایی و سپس فروش آن، سود حاصل می‌شود ولی به طور کلی تضمینی برای سودآفرینی در این طرح وجود ندارد.

2 - خرید خودکار و فروش خودکار در طرح پاداش چگونه عمل می‌کند؟

فعال‌سازی خرید خودکار عرضه اولیه در طرح پاداش، به منزله واگذاری اختیار خرید تمامی عرضه اولیه‌های آتی به کارگزاری است که در صورت داشتن موجودی حساب، خرید با وجه نقد شما انجام می‌شود و در غیر این صورت، خرید با اعتبار کارگزاری صورت می‌پذیرد. با خرید عرضه اولیه از طریق طرح پاداش، امکان فعال‌سازی فروش خودکار نیز برای شما فراهم خواهد بود که با این امکان ویژه، سهام خریداری شده در هنگام عرضه صفِ خرید به فروش می‌رسد.

3 - تا چه زمانی برای ثبت درخواست خرید عرضه اولیه فرصت هست؟

مشتریان تا قبل از زمان شروع عرضه، می‌توانند نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

4 - آیا این امکان فراهم است که خرید در کارگزاری دیگر و فروش خودکار در کارگزاری هامرز انجام شود؟

خیر، صرفا فروش خودکار عرضه اولیه‌هایی انجام می‌پذیرد که خرید آن‌ها نیز توسط کارگزاری هامرز و در طرح پاداش صورت گرفته باشد.

5 - آیا می‌توان هر زمانی طرح پاداش را غیرفعال کرد؟

بله، این طرح تنها برای آسودگی شما در اختیارتان قرار گرفته و شما هر زمان که تمایل نداشته باشید، می‌توانید برای فعال و غیرفعال‌سازی این طرح در حساب کاربری خودتان در سایت کارگزاری هامرز اقدام فرمایید.

6 - قرارداد خرید و فروش، هر دو باید با هم فعال باشند؟

خیر، هیچ نیازی نیست که شما هر دو قرارداد را تایید کنید؛ شما می‌توانید تنها بخش خرید خودکار عرضه اولیه را فعال کنید و کارگزاری هامرز تنها خرید خودکار را برای شما انجام می‌دهد و هر زمان که خودتان تصمیم به فروش داشتید اقدام به فروش نمایید.

7 - مشتری تا چه زمانی فرصت تسویه حساب دارد؟

مشتری تا 2 روز کاری (تا ساعت 08:00 روز دوم) پس از خرید عرضه اولیه فرصت تسویه حساب دارد، در صورت عدم تسویه حساب، در روز دوم سهام خریداری شده فروخته می‌شود و سود و زیان حاصل شده در حسابش لحاظ می‌گردد.

8 - چگونه می‌توان در کارگزاری هامرز ثبت نام کرد؟

با مراجعه به صفحه ثبت نام، می‌توانید به راحتی و تنها در چند دقیقه ثبت ‌نام خود را انجام دهید.

9 - در صورتی که مشتری در حساب خود وجه نقد داشته باشد، هنگام خرید چه اتفاقی می‌افتد؟

در شرایطی که حساب مشتری هنگام خرید عرضه اولیه توسط کارگزاری، به میزان مورد نیاز موجودی داشته باشد، دیگر اعتباری به مشتری تعلق نمی‌گیرد. در این شرایط، سهام با وجه نقد خود مشتری به صورت خودکار خریداری می‌شود و در صورتی که مشتری، فروش خودکار را نیز فعال کرده باشد، در زمان مناسب فروش خودکار انجام می‌گردد.

10 - آیا مشتری می‌تواند به جای تسویه حساب خود با وجه نقد، سهام یا صندوق خود را بفروشد؟

اگر مشتری در روز خرید عرضه اولیه، سهام یا صندوق خود را بفروشد، تسویه حساب قابل انجام است و در روز کاری پس از عرضه نیز، فرصت دارد تا پایان زمان بازار، صندوق‌های درآمد ثابت را جهت تسویه به فروش برساند.

11 - آیا مشتریانی که خودشان شخصا نسبت به خرید عرضه اولیه اقدام کرده‌اند، امکان فعال‌سازی فروش خودکار را دارند؟

خیر، امکان فعال‌سازی فروش خودکار، تنها برای مشتریانی فراهم است که عرضه اولیه خود را به صورت خودکار در کارگزاری هامرز خریداری کرده باشند؛ با خرید به صورت دستی در کارگزاری هامرز یا خرید در کارگزاری‌های دیگر و انتقال آن به این کارگزاری، امکان فعال‌سازی فروش خودکار وجود نخواهد داشت.

12 - خرید خودکار عرضه اولیه با شارژ حساب یا به صورت اعتباری چه تفاوتی دارد؟

با خرید اعتباری عرضه اولیه و در صورت عدم تسویه حساب، سهام خریداری شده، دو روز کاری پس از خرید به فروش می‌رسد ولی در حالتی که مشتری بدهی نداشته باشد (خرید با موجودی حساب / تسویه حساب) و فروش خودکار را نیز فعال کرده باشد، سهام هنگامی به فروش می‌رسد که صف خرید آن بریزد.

گروه هامرز

کارگزاریسبدگردانیلیزینگبیمه

کلیه حقوق این سایت متعلق به کارگزاری هامرز می باشد ©1403.